Kaina/Užimtumas

Rezervacijos sąlygos

Susidomėjote? Nusprendėte atvykti į Margionis?! Nuoširdžiai džiaugiamės. Dabar tik belieka suderinti detales.

  1. Apsispręskite kada jums būtų patogu atvykti ir kiek laiko norėtumėte būti. Pasirinkite tas dienas kalendoriuje kairėje pusėje ir pamatysite ar jums tinkamu laiku sodyba dar nėra užimta. Taip pat matysite preliminarią kainą. Jeigu sodyba "laisva" - galite rezervaciją drąsiai tęsti toliau. Jeigu sodyba "rezervuota" - supraskite, kad kažkas tomis dienomis jau norėtų būti Margionyse, tačiau užstatas dar nėra sumokėtas. Taigi, išlieka ir galimybė, kad namas tomis dienomis nebus užimtas.
  2. Norėdami informuoti mus apie ketinimą apsistoti sodyboje, užpildykite žemiau esančią formą. Jeigu iškiltų klausimų, parašykit mums el-pašto žinutę ar paskambinkite telefonu ar Skype.
  3. Sužinoję apie jums tinkančias dienas, kada jūs norėtumėte apsilankyti Margionyse, mes pažymėsime kalendoriuje, kad tos dienos yra "rezervuotos". Tuo pačiu jums atsiūsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kuri sudarys 30% bendros kainos jūsų gyvenimo sodyboje laikotarpiu.
  4. Gavę apmokėjimą 7 dienų bėgyje, pažymėsime, kad sodyba "užimta".
  5. Pilną apmokėjimą turime gauti ne vėliau kaip 5 dienos prieš jums atvykstant.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad:

Mažiausia buvimo sodyboje trukmė: 3 naktys
Jeigu būsite 5 naktis, pritaikysime: 10% NUOLAIDĄ
Jeigu būsite 7 naktis, pritaikysime: 15% NUOLAIDĄ
Paprastai, jūs turėtumėte atvykti nuo 15.00 val. ir išvykti iki 12.00 val. Tačiau mes esame pasiruošę būti lankstūs, aišku derindami jūsų ir kitų svečių interessus

 

 

 

 

Pasirinkite laikotarpį ir sužinosite kainą

Atvyksite

  • Užimta
  • Rezervuota
  • Laisva

Išvyksite

Sodybos kaina pasirinktu laikotarpiu: 0.00 eurai
Užstatas: 0.00 eurai

Pateikite kontaktinę informaciją